سکته مغزی چگونه اتفاق می‌افتد؟

 سکته مغزی یکی از عوارض بسیار جدی است که در بعضی از موارد، منجر به مرگ می‌شود. این عارضه در اثر اختلال در خون رسانی به بخشی از بافت مغز اتفاق می‌افتد. در بسیاری از موارد، طی این عوارض مغزی، انسداد رگ‌های مغزی به وسیله یک لخته خونی و یا پارگی یکی از عروق تغذیه کننده آن بخش بافت مغز، روی می‌دهد. طی این بیماری بهتر است بیمار را از منزل خارج نکنید . از تزریق سرم در منزل که در این سایت توضیح دادیم برای درمان اون استفاده کنید.
در حقیقت می‌توان گفت در صورتی که خونرسانی به بخشی از مغز دچار اختلال شود و یا انجام خون رسانی متوقف گردد این بخش از مغز نمی‌تواند عملکردی طبیعی از خود ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

سکته مغزی چگونه اتفاق می‌افتد؟

 

۳ تا از رایج ترین بیماری های مقعدی را بیشتر بشناسید

 معمولا بیماری های مقعدی با نشانه های از قبیل درد، سورش، خونریزی و خارش خود را نشان می دهند ولی در برخی مواقع گوشت اضافه و خراش در ناحیه مقعد از علائم این بیماری ها هستند.

هموروئید در رتبه اول بیماری های مقعدی


هموروئید که بواسیر نیز نامیده می شود، زمانی اتفاق می افتد که گروهی از رگ های روده بزرگ یا مقعد متورم و یا متسع شده باشد. هنگامی که این رگ ها متورم می شوند، خونریزی می کنند و باعث گسترش رگها به داخل پوسته اطراف روده بزرگ و بافت مقعد می شود. این می تواند ناخوشایند یا دردناک باشد.


چهار نوع هموروئید وجود دارد:

داخلی
خارجی
پرولاپس
ترومبوز

دلایل بروز هموروئید
یبوست طولانی مدت ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

۳ تا از رایج ترین بیماری های مقعدی را بیشتر بشناسید

 

مزایا قهوه سوپریم گانودرما حاوی جنسینگ

 مزایا #قهوه_سوپریم_گانودرما حاوی #جنسینگ :


کافه سوپریم گانودرما حاوی قهوه با درصد کافئین پایین، قارچ گانودرما لوسیدوم ، فیبر و مقدار قابل توجهی جینسینگ، خرنوب ،شکر و خامه غیر لبنی است که خامه طعم بی نظیری به این کافه می دهد. قهوه که از مواد اصلی تشکیل دهنده کافه است خود به تنهایی باعث افزایش انرژی و هوشیاری شده و چربی سوز ، مناسبی برای ورزشکاران است .قهوه بدن را از ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

مزایا قهوه سوپریم گانودرما حاوی جنسینگ

 

آیا می توان از خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی استفاده کرد؟

 بسیاری از ما تنها زمانی به دندانپزشک مراجعه می کنیم که مشکلی اساسی برای دندانمان پیش آمده باشد؛ اما حقیقت این است که هر شش ماه یک بار باید برای بررسی دندان ها به نزد دندانپزشک برویم. این کار باعث می شود تا سلامتی دندان شما تضمین شود و کمتر دچار مشکلات اساسی مانند پوسیدگی های عمیق و آبسه شوید. هزینه رسیدگی به دندان نیز به این ترتیب پایین می آید. برای مثال اگر شما زودتر به دندانپزشک مراجعه نمایید با هزینه کمتری پوسیدگی سطحی را برطرف کرده و دیگر در آینده با پوسیدگی عمیق روبرو نخواهید شد. در حالت کلی آنچه باعث فرار ما از مطب دندانپزشکی می شود در بیشتر مواقع هزینه های سنگین این درمان است؛ اما اگر ادامه مطلب را اینجا بخوانید

آیا می توان از خدمات دندانپزشکی به صورت اقساطی استفاده کرد؟

 

راه تشخیص و درمان انواع بیماری ها و عفونت های زنان

 متخصص زنان و ‌زایمان پزشکی است که در زمینه بهداشت زنان تخصص دارد. این متخصصان به طور خاص مشکلات پزشکی و جراحی را که بر سیستم‌های تولید مثل و ارولوژی زنان تأثیر می‌گذارند بررسی و درمان می‌کنند.


دکتر سولماز محمدی متخصص نازایی و زنان و زایمان در شیراز با جدیدترین روش‌های روز دنیا به تشخیص و درمان انواع بیماری‌های زنان کمک می‌کند.

در اولین قرار با پزشک متخصص زنان چه انتظاراتی دارید؟در هر جلسه ملاقات با پزشک، مشاوره اولیه شامل گرفتن شرح حال، معاینه و سپس انجام آزمایشات است.

تاریخ

هنگام گرفتن شرح حال، متخصص زنان ممکن است از شما در مورد آنچه که منجر به مراجعه شما به پزشک ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

راه تشخیص و درمان انواع بیماری ها و عفونت های زنان

 

اوزون درمانی: انواع روش‌های تزریق اوزون برای درمان و تسکین درد

 اوزون درمانی شامل ارائه مولکول‌های اوزون به روش‌های خاص به بدن ما است. متداول ترین روش ، مخلوط کردن آن با خون در یک سرنگ و بازگرداندن خون ازونیزه شده به بدن است.


اوزون یک عنصر طبیعی است که در جو یافت می‌شود. مولکول اوزون(O3)  شامل سه اتم اکسیژن است در حالی که مولکول اکسیژن (O2) فقط شامل دو اتم است. بنابراین ، اوزون نوعی اکسیژن است و می‌تواند توسط فناوری خاصی در مطب پزشک تولید شود. اوزون درمانی یکی از بهترین روش‌های درمان درد مفاصل و شرایط عضلانی - اسکلتی است.


مزایای درمان اوزون


فقط تعدادی از اثرات بسیار و مفید اوزون درمانی عبارتند از: پوسیدگی‌های دندانی، کاهش کلسترول خون ، افزایش متابولیسم ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

اوزون درمانی: انواع روش‌های تزریق اوزون برای درمان و تسکین درد

 

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد
x تبلیغات
x بستن تبلیغات