راه تشخیص و درمان انواع بیماری ها و عفونت های زنان

 متخصص زنان و ‌زایمان پزشکی است که در زمینه بهداشت زنان تخصص دارد. این متخصصان به طور خاص مشکلات پزشکی و جراحی را که بر سیستم‌های تولید مثل و ارولوژی زنان تأثیر می‌گذارند بررسی و درمان می‌کنند.


دکتر سولماز محمدی متخصص نازایی و زنان و زایمان در شیراز با جدیدترین روش‌های روز دنیا به تشخیص و درمان انواع بیماری‌های زنان کمک می‌کند.

در اولین قرار با پزشک متخصص زنان چه انتظاراتی دارید؟در هر جلسه ملاقات با پزشک، مشاوره اولیه شامل گرفتن شرح حال، معاینه و سپس انجام آزمایشات است.

تاریخ

هنگام گرفتن شرح حال، متخصص زنان ممکن است از شما در مورد آنچه که منجر به مراجعه شما به پزشک ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

راه تشخیص و درمان انواع بیماری ها و عفونت های زنان

 

اوزون درمانی: انواع روش‌های تزریق اوزون برای درمان و تسکین درد

 اوزون درمانی شامل ارائه مولکول‌های اوزون به روش‌های خاص به بدن ما است. متداول ترین روش ، مخلوط کردن آن با خون در یک سرنگ و بازگرداندن خون ازونیزه شده به بدن است.


اوزون یک عنصر طبیعی است که در جو یافت می‌شود. مولکول اوزون(O3)  شامل سه اتم اکسیژن است در حالی که مولکول اکسیژن (O2) فقط شامل دو اتم است. بنابراین ، اوزون نوعی اکسیژن است و می‌تواند توسط فناوری خاصی در مطب پزشک تولید شود. اوزون درمانی یکی از بهترین روش‌های درمان درد مفاصل و شرایط عضلانی - اسکلتی است.


مزایای درمان اوزون


فقط تعدادی از اثرات بسیار و مفید اوزون درمانی عبارتند از: پوسیدگی‌های دندانی، کاهش کلسترول خون ، افزایش متابولیسم ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

اوزون درمانی: انواع روش‌های تزریق اوزون برای درمان و تسکین درد

 

جراحی بی اختیاری ادراری در خانم‌ها و آقایان : مراقبت‌های بعد عمل

 جراحی بی اختیاری ادرار برای کنترل نشت ادرار غیر ارادی پیشنهاد می‌شود. شرایط خجالت آور می‌تواند زندگی شما را به جهنم تبدیل کند. فردی که از این بیماری رنج می‌برد ، در حالی ادرار می‌کند که نمی‌خواهد. این شرایط زمانی اتفاق می‌افتد که اسفنکتر ادرار ضعیف شده یا از بین می‌رود. این یک مشکل رایج است که زنان و مردان را درگیر می‌کند. اما ، زنان بیشتر از مردان به این بیماری مبتلا می‌شوند. عوامل استرس مانند سرفه می‌تواند منجر به بروز این بیماری شود. احتمال تجربه این مشکل با افزایش سن افزایش می‌یابد. در بیشتر موارد ، پزشک شما تمرینات کف لگن ، داروها و روش‌های کنترل مثانه را به عنوان اولین خط درمان پیشنهاد ... - ادامه مطلب را اینجا بخوانید

جراحی بی اختیاری ادراری در خانم‌ها و آقایان : مراقبت‌های بعد عمل

 

صفحه قبل 1 صفحه بعد